Medycyna estetyczna Szczecina zabiegi w rejonie twarzy

Twarz to właściwie najbardziej reprezentacyjna część naszego ciała, na której też najbardziej widać wiek. Dlatego nie dziwi wcale, dlaczego medycyna estetyczna Szczecin oferuje nam przede wszystkim rozmaite zabiegi odmładzające, które np. uelastyczniają, napinają skórę na twarzy. Jednym z takich zabiegów jest naturalnie botoks.

Medycyna estetyczna Szczecin proponuje nam wypełnienie botoksem zmarszczek na twarzy oraz na szyi. Najczęściej klienci gabinetów medycznych decydują się na wypełnienie szpecących marszczek mimicznych, które pojawiają się na twarzach nawet bardzo młodych osób. Zdarza się, że nawet osiemnastolatki mają już na czole charakterystyczne poziome zmarszczki, które są wynikiem marszczenia czoła.

Kolejnym miejscem na twarzy, które często wymaga interwencji ze strony medycyny estetycznej Szczecin są rejony wokół ust, gdzie tworzą się typowe podłużne bruzdy. Także i w tym przypadku botoks daje bardzo dobre efekty - już po kilku dniach fałdy znikają. Dość często na botoks decydują się także panie, które chcą poprawić stan swojej skóry wokół oczu - chodzi o likwidację tak zwanych kurzych łapek o zmarszczek znajdujących się na dolnej powiece oka.